Poprawkowy egzamin maturalny 8.09.2020

8 września 2020 r. o godzinie 14.00 rozpocznie się poprawkowy egzamin maturalny z matematyki. Zdających zapraszamy o godzinie 13.30 do sali 313 (II p.). Linijka, cyrkiel, kalkulator prosty i tablice matematyczne (te ostatnie przygotowane przez szkołę) to przybory pomocnicze, z których korzystanie jest dozwolone w czasie egzaminu.

Kolejny sukces Michała Tomaszowskiego :-)

Miło nam poinformować, że uczeń klasy II a Michał Tomaszowski zajął I miejsce w wyścigu na dystansie 1600 metrów w ramach Mistrzostw Polski w pływaniu długodystansowym w płetwach. Zawody zostały rozegrane w miniony weekend na jeziorze Wdzydze. To kolejny sukces Michała w pływaniu na wodach otwartych.
Serdeczne gratulacje dla Michała i jego Rodziców !

Martyna Stach medalistką Mistrzostw Polski Juniorów w Łucznictwie !

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III c MARTYNA STACH  znakomicie zaprezentowała się podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Łucznictwie. Martyna wraz z koleżankami klubowymi  zdobyła brązowy  medal w drużynie oraz 5 miejsce w mikście i  6 miejsce indywidualnie ( na ten wynik złożyło się I miejsce w strzelaniu na odległość  30 metrów i 60 metrów , II miejsce na odległość 70 metrów i III miejsce na odległość 50 metrów ).

Serdeczne gratulacje dla Martyny i jej Rodziców 🙂