12. Ogólnopolska Noc Biologów

Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w XII edycji wydarzenia popularnonaukowego „Noc Biologów”. Odbędzie się ono w piątek 13 stycznia 2023 w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi „Woda – źródło życia – teraźniejszość i przyszłość”. Jest nam tym bardziej miło, gdyż w tym roku, podobnie jak przed pandemią, możemy Państwa zaprosić na spotkanie twarzą w twarz w murach naszego Instytutu.

W ramach wydarzenia, które będzie trwało od 15:00 do 21:15, będziecie mogli wziąć udział w serii spotkań naukowych z naukowcami Instytutu, realizowanych w konwencji popularnonaukowych wykładów, warsztatów i dyskusji. Dodatkowo, dla dzieci i młodzieży przewidziane są liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. A wszystko po to, by umożliwić szerszej publiczności zapoznanie się z aktualnymi koncepcjami i trendami badawczymi, którymi żyje świat nauki, a które chcemy zaprezentować w prosty i przystępny dla każdego z odbiorców sposób.

Już dziś możecie zapoznać się z programem XII edycji http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=katowice. Informujemy, że system rejestracji będzie aktywny od tego piątku, 9.12.2022, od godziny 20:00.

Zapraszamy także do śledzenia tego wydarzenia na portalu Facebook https://fb.me/e/3btwqhlEi oraz naszej wydziałowej stronie FB https://www.facebook.com/WydzialNaukPrzyrodniczychUS.

Informacje dostępne są także na oficjalnej stronie Wydziału Nauk Przyrodniczych https://us.edu.pl/wydzial/wnp/ oraz Instytutu Biologii Biotechnologii i Ochrony Środowiska https://us.edu.pl/instytut/ibbios/ Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Ogólnopolskiej Nocy Biologów!