Współpraca z Universidad de Extremadura

Z przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła nawiązała współpracę z Universidad de Extremadura, w ramach której w Słowaku będą gościli przedstawiciele tej hiszpańskiej uczelni. Pierwszym z gości hiszpańskiego uniwersytetu jest Sandra Heras.
Dotychczas Sandra pomogła w przeprowadzeniu wielu zajęć udzielając odpowiedzi na pytania o zwyczaje młodych Hiszpanów. Poprowadziła też ćwiczenia z języka kolokwialnego, którym obecnie posługują się nasi hiszpańscy rówieśnicy oraz omówiła wiele innych zagadnień związanych z kulturą Półwyspu Iberyjskiego.
Niestety to już ostatni tydzień pobytu w naszej Szkole przedstawicielki Universidad de Extremadura. Pełna pozytywnych wrażeń Sandra wraca do Caceres 2 maja.
Dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę z Uniwersytetem w Extremadurze!