Wehikuł czasu, czyli Dzień Samorządności w Slowaku

22.01.2015 r. w naszej szkole odbędzie się „Dzień samorządności”! Tegorocznym hasłem przewodnim jest „wehikuł czasu”. Na szkolnych korytarzach będziecie mogli spotkać m.in. zabłąkanego jaskiniowca, antycznego Rzymianina, Kleopatrę, kowboja pojedynkującego się z Indianami, druidów przygotowujących tajemne receptury, rycerzy i cały dwór królewski. Strzeżcie się podstępnych czarownic oraz rozbrykanych mamutów! Zorganizowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji! W czasie długiej przerwy (9.55 – 10.35) serdecznie zapraszamy Was do wnęki na pierwszym piętrze (sala prof. Kazimierczuka), gdzie odbędzie się średniowieczne „party” w nowoczesnym stylu! O godzinie 11.05 w holu szkoły odbędzie się „Sąd nad Duszami Nieczystymi”. Prosimy wszystkich o obecność! Na każdym piętrze będą sprzedawane przekąski. Zachęcamy do spróbowania oryginalnych wypieków. Na zakończenie, ok. 12.00 rozpocznie się mecz siatkówki, w którym zagrają nauczyciele przeciwko swoim wychowankom.
Lekcje odbywać się będą według następującego harmonogramu:
Lekcja 1. – 7.35 – 8.20
Lekcja 2. – 8.30 – 9.15
Lekcja 3. – 9.25 – 9.55
Lekcja 4. – 10.35 – 11.05.
Po 11.05 zapraszamy do holu głównego.
Pozdrawiamy 
Tegoroczni maturzyści