Stypendium ze Stowarzyszenia Przyjaciół Słowaka.

Uprzejmie przypominam, iż istnieje możliwość skorzystania ze stypendium dla uczniów w trudniejszej sytuacji materialnej. Regulamin i wniosek jest dostępny na stronie szkoły w zakładce sps lub bezpośrednio na www.stowarzyszenie.slowacki.edu.pl. Termin składania wniosków upływa 28.02.2017 r. Wnioski proszę składać u pedagoga szkolnego. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Jednocześnie zachęcamy chętnych Rodziców do wsparcia finansowego Funduszu – każda nawet najmniejsza kwota, będzie przeznaczona na pomoc Naszym uczniom.
Fundusz rozpoczął wspieranie uczniów Słowaka już w latach 90 – tych, kiedy to Nauczyciele dobrowolnie się “opodatkowali” poprzez comiesięczne przekazywanie środków na Fundusz, później dołączyli Absolwenci…, a teraz czekamy na wszystkich, którym nie jest obojętny los tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie 🙂