Sesja egzaminacyjna FCE w Słowaku

W czerwcu 2017 planujemy zorganizowanie w naszej szkole sesji zamkniętej dla uczniów SŁOWAKA przystępujących do egzaminu z języka angielskiego FCE.

Część pisemna egzaminu językowego FCE (B2) odbędzie się 3 czerwca.

Zapisy do końca marca. Aby zapisać się na ww. sesję należy wypełnić formularz rejestracyjny i dokonać opłaty egzaminacyjnej. Cena egzaminu to 560 zł.

Zainteresowanych uczniów chcących zapisać się na egzamin FCE zapraszam 22.02.2017 o godz. 15.05. do sali 112 (do p. profesor Moniki Bochenek).

Egzaminy FCE, a następnie CAE i CPE to efekt wypracowanych w porozumieniu z Uniwersytetem Śląskim i British Council metod pracy, opartych na własnych (autorskich) programach nauczania. Wysoki poziom wyników egzaminu maturalnego i egzaminów przeprowadzanych przez British Council jest przede owocem funkcjonowania naszego Gimnazjum Dwujęzycznego a także innych dwujęzycznych gimnazjów – czołowych szkół w polskim systemie edukacji.