Pomoc dla dzieci w Nepalu!

Szanowni Państwo!
Zwracam się z prośbą o wsparcie naszej akcji dla dzieci w Nepalu. Chcemy w środę zorganizować w szkole kiermasz pyszności (grill, ciasta, tosty itp.), aby zebrane środki przekazać poprzez UNICEF dzieciom dotkniętym kataklizmem.
Bardzo proszę o wsparcie naszej inicjatywy i z góry dziękuję za wyrozumiałość i wielkie Państwa serce.
Pozdrawiam serdecznie 🙂

PILNE: prawie milion dzieci w Nepalu potrzebuje natychmiastowego wsparcia.

Potężne trzęsienie ziemi w Nepalu zmusiło setki tysięcy Nepalczyków do spędzenia nocy pod gołym niebem. Całymi rodzinami siedzą na środku ulicy, ponieważ boją się kolejnych wstrząsów. Brak czystej wody i sanitariatów może nawet wywołać epidemię cholery. W czasie kryzysu najbladziej cierpią dzieci. Rozdzielone z bliskimi, nie mają jedzenia, ani wody, muszą walczyć o przeżycie. Strach nie opuszcza ich nawet na chwilę.