Olimpiada Artystyczna sekcja Historia Muzyki

W imieniu Komitetu Okręgowego Olimpiady Artystycznej w województwie śląskim w sekcji historii muzyki, przekazuję informację, dotyczącą weryfikacji wyników po eliminacjach szkolnych Olimpiady Artystycznej.

Poniżej wymienione uczennice AZSO zostały pozytywnie ocenione /praca pisemna o muzyce, test, i opis dzieła muzycznego/ i tym samym zostają zakwalifikowane do eliminacji okręgowych, które odbędą się w dniach 11 – 13.02.2019 roku w tymczasowej siedzibie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu.

Zgodnie z terminarzem Olimpiady Artystycznej eliminacje pisemne kolejnego – okręgowego etapu-odbędą się 11.02.2019 r.  w godz.1000 – 1330.

A najważniejsza część tej wiadomości to lista uczennic zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych.

Są nimi: Beata Brodzińska, Agata Kaczmarek, Gabriela Skowronek.

Tadammm:-) Gratuluję! Wasz DJ