O biologii w Słowaku słów kilka

Kończący się już rok szkolny obfitował w sukcesy biologów. Uważamy więc, że należy je podsumować.

Najbardziej spektakularny sukces licealny to sukces Sary Młynarskiej (już absolwentki), która została Finalistką eliminacji ogólnopolskich 48. Olimpiady Biologicznej. Kolejny spektakularny sukces, tym razem gimnazjalny, to sukces Kornelii Koziorowskiej z kl. 3gdb, która została Laureatką Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
Poza tym Olga Klimczak (2C) została Laureatką Eliminacji wojewódzkich Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Jak co roku, nasi uczniowie startowali w konkursie wiedzy w ramach Miejskiego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS, gdzie Kornelia Koziorowska i Zofia Bryła (3gdb) zdobyły odpowiednio I i II miejsce w kategorii gimnazjów, a Adam Sołtyk (2a) I miejsce w kategorii liceów.