NOC NAUKOWCÓW – to już jutro!

Zapraszam raz jeszcze, szczególnie tych niezdecydowanych – już za kilkanaście godzin na Noc Naukowców z UŚ. Przypominam, że rozpoczynamy WE WTOREK (11.04.2017) w Auli Krzemienieckiej o godz. 17:30.

Aby ułatwić wszystkim zainteresowanym wybór poszczególnych punktów programu, których mamy w tym roku wyjątkowo dużo i w zakresie różnych dziedzin, na drzwiach sal, w których odbywać się będą poszczególne wydarzenia znajdziecie informacje o godzinach i tytułach zajęć.
Zajęcia odbywać się będą głównie w salach III i II piętra (sale 400- oraz sale 300-).

A w ramach suplementu mamy jeszcze niezwykle atrakcyjne – dodatkowe zajęcia, przygotowane przez Koła Naukowe Wydziału Nauk o Ziemi od godz. 18:00
1. “Warsztaty z Paleontologii” – Zuzanna Wawrzyniak, 45-60 min. (sala 313)
2. “GPS – nauka i zabawa. Gra terenowa geocaching” – dr Agnieszka Piechota, Michał Ciepły, SKN GIS ok 60 min (zajęcia praktyczne w Ogrodach Słowaka po krótkim wprowadzeniu w sali 404)
3. “O wstrząsach i nie tylko, czyli jak naturalne zjawiska występujące we wnętrzu Ziemi, pomagają nam zrozumieć Naszą Planetę” – dr Maciej Mendecki oraz Izabela Nowaczyńska, Kamila Legierska i Mateusz Gadowski- ok. 60 min (sala 311)
4. “Śląskie turystycznie” – Katarzyna Pukowiec-Kurda- 45 min (sala 405)

Zapraszam bardzo serdecznie w imieniu organizatorów, wykładowców i prezentujących!