Międzynarodowe Zawody Matematyczne XXVII Mathematical Duel

W dniach 13-16 marca 2019r. odbyły się w Bilovcu (Czechy)  XXVII Międzynarodowe Zawody Matematyczne Mathematical Duel. W zawodach wzięli udział uczniowie z Prerova, Bilovca, Grazu i Chorzowa. Uczniowie rywalizowali w odpowiednich kategoriach wiekowych indywidualnie i drużynowo.
W Kategorii A (klasy drugie i trzecie liceum) indywidualnie I miejsce uzyskał Marcin Traskowski, uczeń klasy 2b AZSO Chorzów. W tej samej kategorii Olaf Placha zajął ósmą lokatę, Izabela Szymczak  dziesiątą, a Tomasz Szafarczyk szesnastą.
W kategorii B (klasy trzecie gimnazjum i pierwsze liceum) indywidualnie I miejsce uzyskał Wojciech Socha, uczeń klasy 1b AZSO Chorzów. W tej samej kategorii Wiktoria Jaśków zajęła piątą lokatę, Adam Pisula  czternastą, a Karolina Janus szesnastą.
W zawodach drużynowych w kategorii B nasi uczniowie uzyskali pierwszą lokatę, a w kategorii A równorzędną 3-4 lokatę z uczniami z Austrii.

GRATULUJEMY!