Klasa IGDB i Schola – “Jasełka”

14 XII 2016 r. klasa IGDB i Schola przedstawiły widowisko słowno – muzyczne “Jasełka” oraz zorganizowały konkurs kolęd dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Chorzowie Batorym. Zostały nagrodzone hucznymi brawami praz podziękowaniami za nagrody i upominki dla dzieci.
Dziękuję uczniom klasy IGDB, Scholi ( Izie Kaniut, Marcie Fabjańskiej, Weronice Wołowczyk, Martynie Tomas, Agacie Bała, Klaudii Dang Anh, Dominikowi Wołowczykowi i Orestowi Tereszczukowi ) za zaangażowanie, ciepło i serdeczność oraz godne reprezentowanie Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących.
Bardzo dziękuję Pani Beacie Grewendzie ( mamie Tomka ) za pomoc w opiece nad młodzieżą w tym dniu podczas podróży oraz w trakcie przedstawienia.