Już 1 października w naszej szkole odbędzie się Szkolny Dzień Fantastyki!

Tego dnia zamiast w swym codziennym stroju będzie można przyjść do szkoły w przebraniu, które nawiązuje do szeroko pojętej fantastyki. Czeka na Was również wiele atrakcji, a wśród nich Questfest – ogólnoszkolna gra fabularna polegająca na mierzeniu się z niesamowitymi wyzwaniami, poszukiwaniu ukrytych na terenie szkoły znajdziek oraz rozwiązywaniu różnorodnych zagadek. Wszystkie informacje na temat udziału w grze będą tego dnia wywieszone w holu szkoły na Tablicy Ogłoszeń.

Pamiętajcie, by zabrać do szkoły własny kubek, ponieważ podczas przerw będzie możliwość przygotowania magicznego eliksiru kojącego nerwy, potocznie zwanego herbatą.

Dodatkowo zapraszamy Was na fantastyczne popołudnie z planszówkami – zbieramy się po lekcjach w Harcówce (006), a tam można będzie skorzystać ze zgromadzonych na miejscu tytułów lub przynieść własną, ulubioną planszówkę.

Jesteście gotowi podjąć wyzwanie?

Do wspólnej zabawy zapraszają Klub Fantastyki Kompania Pod Zdechłym Smokiem we współpracy z Radą Młodzieżową, Biblioteką Szkolną oraz Słowak Movie.