I Festiwal Zdrowia Słowak Fit

W dniach 17-18 czerwca w Naszej Szkole odbędzie się I. Festiwal Zdrowia „Słowak Fit”.
W piątek, 17 czerwca w ramach festiwalu odbędą się warsztaty fitness, wykłady o tematyce prozdrowotnej oraz konkurs wiedzy o zdrowiu dla gimnazjalistów.
W sobotę, 18 czerwca w naszej przepięknej sali gimnastycznej odbędzie się Charytatywny Maraton Fitness. W programie zajęcia: Jumping Frog (zajęcia skocznościowo-kondycyjne na trampolinach, zapisy obowiązkowe ze względu na ograniczoną ilość sprzętu); zumba, tabata dla panów i pań, crossfit, ladies squat (wzmacnianie kończyn dolnych), stretching.
Dla najmłodszych uczestników zajęcia Zumba Kids oraz gry i zabawy z Fundacją Edukacyjną „Kombinatory”, (sala 113). Ponad to: występy taneczne naszych uczennic, „Ameno” w wykonaniu Wiktorii Miliczek i Anety Rasińskiej oraz „Emotions” w wykonaniu Lei Satali, Gosi Kowalskiej, Glorii Zurek oraz Eweliny Łukszy; pokaz sztuk walki; możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w foto-budce, skromne upominki dla uczestników maratonu; możliwość zakupu fit wypieków naszych uczniów (dostępne również w wersji gluten free), sałatek oraz napojów.

Zaproszeni goście: Dental Team – Katarzyna Suchanek, Adrianna Suchanek, Nutri Dieta, Jumping Frog, Siłownia Forma and Siła, Foto-budka Alina Kieres, Klaudia Kapica Sport W Wielkim Mieście, Fundacja Edukacyjna Kombinatory, Huta Mocy.
Start, godz. 10:00. Wstęp: 10,00 zł (dochód z maratonu przeznaczony zostanie na wakacje dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie).

Serdecznie zapraszamy!