Dzień Sportu…..na Dzień Dziecka

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w corocznej szkolnej imprezie, szczegóły poniżej:
DATA: 02 . 06 .2015 r.
MIEJSCE : stadion MORiS ul. Lompy
KONKURENCJE: bieg na 100 m , bieg na 600 m ( dziewczyny ) , bieg na 1000m
(chłopcy) ,skok w dal , skok wzwyż , pchnięcie kulą; sztafeta 4×100 dziewcząt i 4×100 chłopców, mecz piłki nożnej nauczyciele – uczniowie
REGULAMIN:
– klasa może zgłosić dowolną liczbę startujących do poszczególnych konkurencji
-uczeń może brać udział maksymalnie w dwóch konkurencjach i w sztafecie
-do punktacji zespołowej zaliczane będzie 15 najlepszych wyników danej klasy według klucza: 1m.-12 pkt., 2m.-10 pkt. , 3m.-8 pkt. , 4m.-7 pkt. , 5m.-6 pkt. , 6m.- 5 pkt. , 7 m.- 4 pkt. , 8 m.- 3 pkt. , 9 m.-2 pkt. , pozostałe miejsca po 1 pkt.
-punktacja będzie prowadzona osobno dla gimnazjum i liceum
ZGŁOSZENIA:
listę zbiorczą prosimy oddać do p. K.Kwietnia do poniedziałku 01 .06
NAGRODY:
indywidualne za miejsca 1-3 medale , zespołowo: dla najlepszej klasy w punktacji ogólnej gimnazjum i liceum puchary
PRZEBIEG:
-uczniowie przychodzą w tym dniu do szkoły o godz.8.30 i z wychowawcami idą na stadion, gdzie przebywają pod ich opieką do czasu zakończenia zawodów i razem wracają do szkoły (ok. godz.12.30 )
-na bieżni przebywają tylko uczniowie biorący udział w danym momencie w zawodach , pozostali uczniowie znajdują się na widowni , gdzie dopingują swoich kolegów
-obowiązuje strój sportowy
-każdy wychowawca otrzyma minutowy program zawodów według którego prosimy kierować uczniów na poszczególne konkurencje ( prosimy przypomnieć uczniom o rozgrzewce )
-w razie niepogody odbywają się lekcje według planu
dziękujemy