AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SŁOWAKU

Wykres, który zaprowadził Cię w to miejsce nie jest żadną propagandą sukcesu. Tak właśnie przedstawiają się wyniki, jakie nasi Licealiści uzyskali w trakcie wiosennej sesji egzaminacyjnej Cambridge English Qualifications.

Rezultaty określają poziom znajomości języka angielskiego naszych uczniów na profesjonalny lub wysoce zaawansowany, dający im możliwość nie tylko podjęcia studiów na uniwersytetach w Europie, czy anglojęzycznych krajach poza kontynentem, ale także pracy w renomowanych firmach, w których certyfikat British Council jest wymagany. W połączeniu z maturą, która uznawana jest w całej Europie i wielu krajach świata, nauka w specjalizacyjnych grupach Cambridge w Słowaku i certyfikaty językowe tu zdobywane otwierają im szeroko drzwi na wyższe uczelnie za granicą.

Go Słowak – choose Cambridge