Sukcesy szachowe gimnazjalistów

Doskonale zaprezentowali się nasi gimnazjaliści w rozegranych w piątek Mistrzostwach Chorzowa w Szachach.
Drużyna dziewcząt w składzie: Monika Czerniejewska i Katarzyna Kępińska -obie z klasy III gdc zajęła I miejsce , a drużyna chłopców Bartłomiej Rupeć i Łukasz Drzensla obaj z klasy IIgdb zajęli III miejsce . Tym samym drużyny będą nas reprezentowały na zawodach rejonowych.
GRATULUJEMY !!!
Indywidualnie najlepsze miejsca to :
dziewczyny:
2.Monika Czerniejewska
5.Katarzyna Kępińska
6.Weronika Wołowczyk
chłopcy:
4.Bartłomiej Rupeć
6.Łukasz Drzensla

Gimnazjalistki w finale miejskim z siatkówki!

Reprezentacja siatkarek zakwalifikowała się do finału miejskiego w siatkówce szkół gimnazjalnych.Finał odbędzie się w środę 25.03 i spotkają się w nim cztery najlepsze drużyny z poszczególnych dzielnic .Nasza drużyna w pokonanym polu pozostawiła Gimnazjum Katolickie,Gimnazjum nr.11,Gimnazjum nr. 10 oraz Gimnazjum nr.1
Drużyna wystąpiła w składzie:Natalia Serwatka, Marcelina Matkowska, Monika Toborek ,Magdalena Duda, Julia Raszewska, Zuzanna Niemczyk, Julia Skoczek, Victoria Rzymełka
POWODZENIA W FINALE!

Doskonałe wyniki w Pucharze Chorzowa!

Ogromnym sukcesem naszych uczniów zakończył się rozegrany wczoraj Puchar Chorzowa w narciarstwie i snowboardzie. Zarówno uczniowie naszego Gimnazjum jak i Liceum zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej.
Indywidualnie miejsca na podium wywalczyli:
Gimnazjum
Katarzyna Kępińska II m w narciarstwie
Maria Stec III m w narciarstwie
Kajetan Sroczyński I m w narciarstwie
Tobiasz Witalis II m w narciarstwie
Mikołaj Woźniczka III m w narciarstwie
Grzegorz Pielot I m w snowboardzie
Jakub Sosna III m w snowboardzie
Pozostałe punktowane miejsca zdobywali: Hanna Pocenty, Julia Lis, Marek Żelazny
Liceum
Aleksandra Żukowska I m w narciarstwie
Sara Stańczyk II m w narciarstwie
Paweł Krzymiński I m w narciarstwie
Gustaw Błaszczyński III m w narciarstwie
Patrycja Wysocka II m w snowboardzie
Kacper Starzyk I m w snowboardzie
Wojciech Dorobisz II m w snowboardzie
Pozostałe punktowane miejsca zdobywali: Paulina Kwiecień, Martyna Morys, Bartosz Ciemniewski, Alicja Wojciechowska, Dominik Lesik
Gratulujemy i dziękujemy za znakomite reprezentowanie Słowaka.