egzaminy FCe i CAE w AZSO

Zbliżają się terminy letniej sesji egzaminów FCE i CAE:
Dla klas pierwszych CAMBRIDGE (1B/1C) i wszystkich chętnych uczniów AZSO, w dniu 27 czerwca odbędzie się egzamin FCE, który będzie miał miejsce w naszej szkole. W celu rejestracji należy wypełnić stosowny formularz i dokonać opłaty za egzamin, w wysokości: 540 PLN. Termin rejestracji mija 20 kwietnia.
Dla specjalizacji CAMBRIDGE i pozostałych chętnych uczniów w dniu 10 czerwca odbędzie się egzamin CAE. W zależności od ilości chętnych, uczniowie będą zdawali ten egzamin w siedzibie AZSO lub British Council w Katowicach. W celu rejestracji należy wypełnić stosowny formularz i dokonać opłaty za egzamin, w wysokości: 570 PLN. Termin rejestracji mija już 10 kwietnia.
Uczniowie przystępujący do ww. egzaminów rejestrują się osobiście (konieczność złożenia podpisu) i wnoszą opłatę w gotówce. Zapisy przyjmuje p. Bożena Baryła (sala 310).