XIX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii

Program wyjazdu oraz informacje dodatkowe związane z OBOZEM JĘZYKOWYM można znaleźć w zakładce Obozy Językowe na stronie zespołu przedmiotowego języka hiszpańskiego.

W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, że wyjazd uczniów klas III GD na XIX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii nie jest obowiązkowy. Prosimy starannie przemyśleć zgłoszenie ucznia do wyjazdu. Obóz językowy jest wyjazdem edukacyjnym, którego celem jest rozwinięcie umiejętności językowych nabytych na zajęciach lekcyjnych. Program Obozu nie skupia się na zwiedzaniu popularnych miejsc, ale na zadaniach językowych. Program wyjazdu dla gimnazjalistów różni się od wyjazdów przygotowywanych dla licealistów. Gimnazjaliści nie zwiedzają muzeum Salvadora Dali, miejscowości Cadaques. W związku z harmonogramami uczniowie GD nie uczestniczą w koncercie Fuente Magica.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Pana Damiana Straszaka za pośrednictwem systemu Librus Synergia.