14.12 Dzień Przedsiębiorczości

Jutro w naszej szkole odbywać się będzie Dzień Przedsiębiorczości. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość wysłuchania i porozmawiania z doradcami zawodowymi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Chorzowie od godziny 8:00 do 14:00. Szczegółowy harmonogram grup znajduje się w holu naszej szkoły na tablicy pod telewizorem. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nim.

Wybór profesji ma ogromny wpływ na naszą przyszłość i musi być świadomie przez nas podjęty. Doradcy mogą pokazać nam możliwości związane z naszą karierą zawodową. Zwracamy się z ogromną prośbą do wychowawców wszystkich klas o usprawiedliwienie nieobecności uczniów, którzy chcą skorzystać z pomocy doradców zawodowych (szczegółowa lista znajduje się w holu szkoły).

Osoby zainteresowane indywidualnymi poradami mogą skorzystać z nich od godziny 13:00 do 14:00. Jeżeli zainteresowanie będzie większe, doradcy pojawią się w naszej szkole w inny dzień dla chętnych uczniów.