Lista uczniów zakwalifikowanych LICEUM IV





vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe


Lista kandydatów zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
LICEUM CZTEROLETNIE

Nazwisko Imię Decyzja
Adamczyk Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Adler Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Aleksy Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Alli-Balogun Sara zakwalifikowany
Babel Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Banaś Michał zakwalifikowany
Bartoszek Klara zakwalifikowany
Basiak Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bąk Amelia niezakwalifikowany
Bezrutczyk Emilia zakwalifikowany
Biadasiewicz Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Białas Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Biernat Natalia niezakwalifikowany
Bigewski Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bijok Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Biskup Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Błasiak Agata zakwalifikowany
Bochnak Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bomba Emilia zakwalifikowany
BONUSIAK PIOTR niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BOROWIECKA KINGA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Boślak Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bronder Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)
Brukiewicz Grzegorz zakwalifikowany
Brzostyńska Magdalena zakwalifikowany
Bubała Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Buchatz Patrycja zakwalifikowany
Budzik Matylda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bujnarowska Dominika zakwalifikowany
Bułdak Kamil zakwalifikowany
Burek Dorota niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bury Martyna zakwalifikowany
Cebula Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Cerak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cerak Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Chełmecki Jan zakwalifikowany
Chełminiak Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chmielorz Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cieślar Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Cieślawska Weronika zakwalifikowany
Ciwis Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cogiel Mateusz zakwalifikowany
Cornik Agnieszka zakwalifikowany
Cyl Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czadel Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czapla Antonina zakwalifikowany
Czerwińska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Czerwiński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czupała Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Czyż Emilia zakwalifikowany
Czyż Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dajka Aleksandra zakwalifikowany
Damaszek Mikołaj zakwalifikowany
Dąbrowska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dendra Ewa zakwalifikowany
Dendra Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Deneka Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Długaj Victoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dobosz Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Domagała Nadia zakwalifikowany
Dorobisz Michał zakwalifikowany
Drążkowski Jakub zakwalifikowany
Drewniok Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
DROZD PAULINA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dudkiewicz Iwo zakwalifikowany
Dudkiewicz Mikołaj zakwalifikowany
Dzierżan Wiktoria zakwalifikowany
Dziewulska Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Dżoga Dominika zakwalifikowany
Fabryczny Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Fedyk Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Feliks Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FILIPIAK PIOTR zakwalifikowany
Filipowicz Alexandra zakwalifikowany
Fiszer Dorota niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Flodrowska Klementyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Florian Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Folcik Karolina zakwalifikowany
Frede Alicja zakwalifikowany
Fuchs Mateusz zakwalifikowany
Gajdzińska Natalia zakwalifikowany
Gancarczyk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gaweł Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Gawrych Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gąska Radosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gelmuda Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gibińska Barbara zakwalifikowany
Gielarowska Emilia zakwalifikowany
Gliwicka Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Glombek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gluch Julia zakwalifikowany
Gładkowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gładysz Bruno niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gniwecka Martyna zakwalifikowany
Gołuszka Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gordon Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Górecka Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grabalska Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gremlowski Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gruber Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Grudniok Julia zakwalifikowany
Grycman Kinga zakwalifikowany
Grymel Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grześkowiak Anita zakwalifikowany
Grzyk Antonina zakwalifikowany
Grzywocz Wojciech zakwalifikowany
Guc Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Guzy Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ha Wiktoria zakwalifikowany
Haberko Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Hadasik Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hanisz Emilia zakwalifikowany
Hartowicz Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hoba Magdalena zakwalifikowany
Holon Kinga zakwalifikowany
Hołdan Kajetan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hornik Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Imieło Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Iwa Wiktoria zakwalifikowany
JANDA BARTŁOMIEJ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janek Julia zakwalifikowany
Jania Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janiak Olga zakwalifikowany
Janicka Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Janiec Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Janiurek Kaja zakwalifikowany
Janus Weronika zakwalifikowany
Jarzyna Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jasiński Jeremi zakwalifikowany
Jasiński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jaworska Zofia zakwalifikowany
Jerominek Maciej zakwalifikowany
Jędrszczyk Aleksander zakwalifikowany
Juranek Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Juraszczyk Ryszard niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jurochnik Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kaczor Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Kalamarz Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaletka Maya zakwalifikowany
Kałużna Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kania Dominika zakwalifikowany
Kania Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kania Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kapela Hanna zakwalifikowany
Kardacz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karpowicz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kasprowski Robert zakwalifikowany
Katryniok Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaźmierska Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kegler Łukasz zakwalifikowany
Kendzia Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kierat Michał zakwalifikowany
Kieszkowska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kijewicz Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kita Nadia zakwalifikowany
Klause Barbara zakwalifikowany
Kleist Katarzyna zakwalifikowany
Klemczak Krystyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klimas Wiktor zakwalifikowany
Klimczak Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Klimczak Maja zakwalifikowany
Kludacz Emilia zakwalifikowany
Kludacz Natalia zakwalifikowany
Knapik Victor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knobloch Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knopik Kinga zakwalifikowany
Kobiela Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodziej Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Konieczny-Sztwiertnia Hanna zakwalifikowany
KONIK GLORIA zakwalifikowany
Korchowiec Magdalena zakwalifikowany
Korczak Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kordyaczny Dawid zakwalifikowany
KOSAK ALICJA zakwalifikowany
Kosińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kostecka Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kostecki Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kotula Kornel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kotuła Lena zakwalifikowany
Kowalczyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Oskar zakwalifikowany
Kowalczyk Wojciech zakwalifikowany
Kowalczyk Zofia zakwalifikowany
Kowalska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kowoll Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozieł Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kozłowski Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kraśniewska Maja zakwalifikowany
Krause Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Krawczyk Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Król Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krupa Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kruszyński Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzoska Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Krzyszczyk Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubicki Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuc Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kucharska Magdalena zakwalifikowany
Kukulski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kupka Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kurowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kusz Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuś Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KUŚ ADAM zakwalifikowany
Kuśpik Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuzia Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Kuziemska Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuźniacki Krzysztof zakwalifikowany
Kwapuliński Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwaśniewicz Zygmunt niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwiecień Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kycler Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Labocha Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lanuszny Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lara Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Laskiewicz Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Latusek Natalia zakwalifikowany
Lauer Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Lemantowicz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lembas Marcin zakwalifikowany
Lenart Alex niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LENCZYK ZUZANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lewandowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Litwińska Adrianna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Litwiński Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łaciak Maria zakwalifikowany
Łazowski Jakub zakwalifikowany
Łopaciuk Paweł zakwalifikowany
Łoszek Agnieszka zakwalifikowany
Łukasiak Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łukasik Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Łysik Joachim niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Madeja Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Magdzińska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Magiera Monika zakwalifikowany
Majcher Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Majtyka Alicja zakwalifikowany
Malarz Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maleszka Marek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MALOK KACPER niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mały Konrad zakwalifikowany
Margol Natalia zakwalifikowany
Markiton Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Martyka Anna zakwalifikowany
Maruszczak Jakub zakwalifikowany
Masny Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Materny Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matracki Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Matura Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matuszowicz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matyja Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matysek Emilia zakwalifikowany
Mazur Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MAZUR PATRYK niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mączka Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mączka Zofia Jolanta zakwalifikowany
Melcher Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Melecka Julia zakwalifikowany
Mendala Dominika niezakwalifikowany
Meyer Olga zakwalifikowany
Michalik Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michalik Maria zakwalifikowany
Mikina Szymon Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Miłek Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Miozga Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Mirocha Magdalena zakwalifikowany
Moch Borys zakwalifikowany
Modlińska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Molenda Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Morawiec Honoriusz zakwalifikowany
Moskal Igor niezakwalifikowany
Mróz Lena zakwalifikowany
Mugensznabel Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Mularczyk Natalia zakwalifikowany
Musiał Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musiał Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musioł Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niechwiejczyk Kinga zakwalifikowany
Niewiadomska Danuta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niewińska Julia zakwalifikowany
Nocuń Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nosachenko Anastasiia niezakwalifikowany
Nowak Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Nowak Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 13 preferencji)
Nowobilski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Nowok Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ogłoziński Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)
Olczyk Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Olszówka Eryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ornowski Kajetan zakwalifikowany
Osmulski Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Otręba Piotr zakwalifikowany
Owcarz Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pająk Oktawiusz zakwalifikowany
Paluch Maciej zakwalifikowany
PAŁYGA PATRYCJA zakwalifikowany
Pałys Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Panek Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pardela Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pardela Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Partyka Hanna zakwalifikowany
Paszek Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Patryas Olaf niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pawelec Martyna zakwalifikowany
PAWLAK MARTYNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paździor Patrycja zakwalifikowany
PECA PIOTR zakwalifikowany
Perek Maciej zakwalifikowany
Piętowska Wiktoria Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Pilipczuk Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Piniecka Marzena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Pinkawa Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pinkosz Julia zakwalifikowany
Piotrowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piwoń Jeremi niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pluta Dominika zakwalifikowany
Pluta Marta zakwalifikowany
Pocenty Kuba niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Podgórski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pokuciński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Polczyk Michał zakwalifikowany
Polewka Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przedpełska Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Ptak Dawid niezakwalifikowany
Pudełko Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pytlos Magdalena zakwalifikowany
Rasała Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rasek Estera niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Romaszewska Julia zakwalifikowany
Rosół Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rostkowski Jakub niezakwalifikowany
Rudy Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rurkowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ruszkiewicz Ewa niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rutka Marta zakwalifikowany
Rybarczyk Agata zakwalifikowany
Rybarczyk Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Sadlok Zuzanna zakwalifikowany
Schneider Pola zakwalifikowany
SIEDLECKA Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Sikorski Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siruga Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sitek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siuda Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skiba Roman niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skop Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skorus Adam niezakwalifikowany
Skotnica Jacek zakwalifikowany
Skowron Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skrzypek Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Skubacz Magdalena zakwalifikowany
Skupiński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skwark Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Sladkowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Słodczyk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Smagacz Aleksander zakwalifikowany
Smurzyński Remigiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
SOBALA Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Sobol Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sojka Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Sok Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Sordyl Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sosnowski Jan zakwalifikowany
Sowiński Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Spetruk Zofia zakwalifikowany
Stachaczyk Julian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Starnawska Iga zakwalifikowany
Stasiczek Maryla niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Staszewski Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Staszowski Antoni zakwalifikowany
Stoksik Magdalena zakwalifikowany
Strzebińczyk Oliwia zakwalifikowany
Strzelczyk Natalia zakwalifikowany
Sulej Bernadeta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Surma Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Svid Juliia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sychowicz Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sygidus Konstancja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Szaflik Agata zakwalifikowany
Szalkowska Julia zakwalifikowany
Szczogiel Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczygieł Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szkaradek Roman niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szmidt Daniel zakwalifikowany
Szmidt Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Sznajder Adam zakwalifikowany
Szukalska Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SZUMSKA ALEKSANDRA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szwedzik Adam zakwalifikowany
Szydełko Liwia zakwalifikowany
Szydełko Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymała Sara zakwalifikowany
Szymańska Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Szymczak Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymonek Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ślęzak Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Ślusarczyk Anna zakwalifikowany
Śmiałek Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śmieszkoł Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Śmigielska Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Świądrowska Iga zakwalifikowany
Tarczewska Julia zakwalifikowany
Targowski Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tarnawa Michał zakwalifikowany
Tasarz Martyna zakwalifikowany
Tomczak Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomczyk Wiktoria zakwalifikowany
Torentz Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trzciński Jakub zakwalifikowany
Twardzik Alicja zakwalifikowany
Uliasz Klaudia zakwalifikowany
Unger Marta zakwalifikowany
Urbańczyk Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wachowicz Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wacławek Kinga niezakwalifikowany
Wala Julia niezakwalifikowany
Walaszczyk Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Waldowski Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wasilewski Kamil zakwalifikowany
Wengrzik Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wesoły Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Węgierek Maja zakwalifikowany
Widera Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
wieczorek zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WIECZOREK PIOTR zakwalifikowany
Wierzbińska Dominika zakwalifikowany
Wietrzyk Karolina zakwalifikowany
Więch Emmanuel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilk Julia zakwalifikowany
Wilk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witkowski Tadeusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wodyńska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojciechowska Inga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wojciechowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojciechowski Antoni zakwalifikowany
Wojdakowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wojdyła Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojtas Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojtowicz Lena zakwalifikowany
Wolny Agata zakwalifikowany
Wolny Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Woźniak Tymoteusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Woźniczka Kornelia zakwalifikowany
Wójcik Michalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrzesień Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wyrwa Szymon niezakwalifikowany
Zając Jakub zakwalifikowany
Zakrzewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawadzki Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawisza Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Zięba Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zięba Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Ziętek Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zimny Kajetan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Zimończyk Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żełabowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żmuda Grzegorz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żurek Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Oddział Najniższa liczba punktów
(1A/4) [O] ang (ang-hisz*) 156.1
(1B/4) [O] ang (ang-niem*) 157.75
(1C/4) [O] ang (ang-fra*) 145.75
(1D/4) [O] ang (ang-hisz*) 150.1