Lista uczniów zakwalifikowanych LICEUM III





vEdukacja Nabór Szkoły Ponadgimnazjalne


Lista kandydatów zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
LICEUM TRZYLETNIE

Nazwisko Imię Decyzja
Adamczyk Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Adamek Wiktoria zakwalifikowany
Adler Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Atanow Artur zakwalifikowany
Augustyniak Hania niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Badura Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Balcer Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bannikova Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Baryła Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bąk Wiktoria zakwalifikowany
Bedlicka Aleksandra zakwalifikowany
Bednarska Julia niezakwalifikowany
Bereska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bernaś Przemysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bielski Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bigewska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bilik Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błażejewska Martyna zakwalifikowany
Błędowska Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bobrzyk Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bochner Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bołdys Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borecka Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
BRACZYK Katarzyna zakwalifikowany
Brodzik Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bryła Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brzeska Agata zakwalifikowany
Bubalik Kamil zakwalifikowany
Budziński Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bugiel Agnieszka zakwalifikowany
Bury Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bykowska Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bykowski Igor zakwalifikowany
Chmiel Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chmielowska Adrianna zakwalifikowany
Chrobok Kornel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Cichoń Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cichosz Martyna zakwalifikowany
Cichy Emilia zakwalifikowany
Cież Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Ciosek Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Cupok Michalina zakwalifikowany
Cwajna Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Cybulski Oliver zakwalifikowany
Cygan Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Czakańska Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czech Łucja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Czech Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czornik Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czyż Justyna zakwalifikowany
Damaszek Maksymilian zakwalifikowany
Daniliszyn Wiktoria zakwalifikowany
Dąbkowski Szymon zakwalifikowany
Dela Julia zakwalifikowany
Derda Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Długaj Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Doniec Stanisław zakwalifikowany
Dossmann Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Drabina Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Drewniok Julianna zakwalifikowany
DRUGACZ MARTA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Duda Aleksander zakwalifikowany
Duda Karolina zakwalifikowany
Duda Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Duda Wiktoria zakwalifikowany
Dudek Filip zakwalifikowany
Dudzik Katarzyna zakwalifikowany
Duma Laura zakwalifikowany
Dutczak Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dworaczek Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dyba Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dynaś Natasza zakwalifikowany
Dynowiec Natalia niezakwalifikowany
Felisiak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fojkis Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fredyk Maksymilian zakwalifikowany
Gadomska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gajda Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gajdzik Norbert zakwalifikowany
Gawroński Paweł zakwalifikowany
Gębicz Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gęsior Dominika zakwalifikowany
Gielza Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Gołaszewski Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gołdy Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gołuch Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Goniwiecha Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Góra Jakub zakwalifikowany
Górecki Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grela Filip zakwalifikowany
Grela Helena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grela Marta zakwalifikowany
Grewenda Tomasz zakwalifikowany
Gruszka Mikołaj zakwalifikowany
Grześkowiak Wiktoria zakwalifikowany
Grzyśka Stefania zakwalifikowany
Grzywacz Antonina zakwalifikowany
Gut Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Hartmann Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Heflik Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Heincel Adam zakwalifikowany
Herman Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Herman Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hertling Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hoła Agnieszka zakwalifikowany
Hoszcz Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Hyba Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Imai Aleksander zakwalifikowany
Irlik Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Jakimowicz Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jakubik Dominik zakwalifikowany
Jakubowska Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janecka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janik Julia zakwalifikowany
Janoszczyk Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janus Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Jarząbek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jasiewicz Paulina zakwalifikowany
Jendroszczyk Tytus zakwalifikowany
Jeżyna Aniela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Joszko Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jura Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jurczak Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaczmarek Tobiasz zakwalifikowany
Kaczmarski Michał zakwalifikowany
Kalaga Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalemba Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kania Karolina zakwalifikowany
Kania Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karmasz Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Karwas Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kądzielawa Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kiełczewski Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kilka Paulina zakwalifikowany
Kleser Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kliuchka Liudmyla zakwalifikowany
Klocek Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kluczewski Maciej zakwalifikowany
Kluczny Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klyta Daria zakwalifikowany
KMITA MAGDALENA zakwalifikowany
Knejska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kociołek Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kocot Piotr zakwalifikowany
Koczorek Natalia zakwalifikowany
Kołek Julia zakwalifikowany
Konsek Konrad zakwalifikowany
Kopytko Natalia zakwalifikowany
Korbaś Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kordacki Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kordeusz Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Korgul Antoni zakwalifikowany
Kostrubała Emilia zakwalifikowany
Kostyrko Hanna zakwalifikowany
Kotas Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kotnis Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kotulska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowol Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Koziorowska Kornelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozyra Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kramarz Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kramza Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
KRAUSE MARTYNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krotowicz Wiktor zakwalifikowany
Król Mateusz zakwalifikowany
Król Weronika zakwalifikowany
Kruk Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzymiński Adam zakwalifikowany
Krzystolik Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzywicka Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzywicka Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kściuczyk Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kściuk Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kubiec Hanna zakwalifikowany
Kuliński Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kunicka Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kuźnicki Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwiatek Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwiecień Ewa zakwalifikowany
Kwiecień Kacper zakwalifikowany
Kyć Zuzanna zakwalifikowany
Lampa Artur niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Lejtan Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lichocka Natalia zakwalifikowany
Ligacz Natasza zakwalifikowany
Liszka Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Löffler Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łakomy Szymon zakwalifikowany
Machnik Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Machulik Marika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Maciąga Magdalena zakwalifikowany
Maciejewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maj Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)
Majeran Nina zakwalifikowany
Majewicz Roksana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Malec Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Malujda Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Manthey Karolina zakwalifikowany
Marcinkiewicz Krzysztof niezakwalifikowany
Marek Alicja zakwalifikowany
Marszałek Aurelia zakwalifikowany
Maruszczyk Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Massalska Martyna zakwalifikowany
Mastalerz Piotr Zbigniew niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Materla Wioletta zakwalifikowany
Matusiewicz Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Matuszewski Alex niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Meiser Michał zakwalifikowany
Mętel Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Michalewska Maria zakwalifikowany
Michalik Lena zakwalifikowany
Miera Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mierzchała Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Mierzwa Wiktoria zakwalifikowany
Mika Dominika zakwalifikowany
Mizera Agata zakwalifikowany
Mola Weronika zakwalifikowany
Morawiec Paulina zakwalifikowany
Moskalska Magdalena zakwalifikowany
Moskalska Maja zakwalifikowany
Mrozek Adrianna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mróz Julia zakwalifikowany
Mrzilek Maja zakwalifikowany
Mucha Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mueller Aleksandra zakwalifikowany
Nalepa Wiktoria zakwalifikowany
Namysło Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nawara Weronika zakwalifikowany
Nebroj Sandra zakwalifikowany
Niechciał Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niedziółka Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niemczyk Julia zakwalifikowany
Nietubyć Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nikiel Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nocuń Jarosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Bartłomiej zakwalifikowany
Nowak Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Nowak Karol zakwalifikowany
Nowak Maksym zakwalifikowany
Nowak Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Nowak Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Nowińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowodworska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowok Nicole niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowotniak Zuzanna zakwalifikowany
Obuchowicz Kacper zakwalifikowany
Olejnik Inez niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Orawska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Osadnik Oliwia zakwalifikowany
Pacoń Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Paczena Jakub niezakwalifikowany
Palka Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Park Yelim niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Parylak Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pawliczek Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pawlik Katarzyna zakwalifikowany
Październy Maciej zakwalifikowany
Peczyńska Jagoda zakwalifikowany
Peter Martyna zakwalifikowany
Pierchała Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Piękoś Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piętak Maria zakwalifikowany
PIJAGIN WIKTORIA zakwalifikowany
Pilecka Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piłat Paulina zakwalifikowany
Pinkawa Pascal zakwalifikowany
Pinkawa Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Piotrowska Julia zakwalifikowany
Piotrowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ploch Dominik zakwalifikowany
Ploch Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pluta Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pluta Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płaszczyk Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płaszczyk Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płonka Krzysztof niezakwalifikowany
Poterejko Szymon zakwalifikowany
Poturalska Karolina zakwalifikowany
Proba Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Prochalski Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Przyborska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przybylska Martyna zakwalifikowany
Pschionko Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pszczoła Helena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pyka Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pyrek Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pytel Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pytka Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RABSTEIN Kamil zakwalifikowany
Radecka Agata zakwalifikowany
Rakoczy Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Razik Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rejdak Zuzanna zakwalifikowany
Różalska Karolina zakwalifikowany
Rudny Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Rupik Julia zakwalifikowany
Rzeszutek Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sadłakowski Mateusz zakwalifikowany
Safin Magdalena zakwalifikowany
Sakowska Hanna zakwalifikowany
Salwiczek Natalia zakwalifikowany
Sanderska Julita zakwalifikowany
Sapnara Sofia zakwalifikowany
Seif Wiktoria zakwalifikowany
Seweryn Kamila zakwalifikowany
Siemionek Natalia zakwalifikowany
Siwoń Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Skiba Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skolik Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skora Eryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Skrzypczak Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skrzypczyk Zofia zakwalifikowany
Skuczeń Sonia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Słota Nicole niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobczyk Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sokolik Oliwia zakwalifikowany
Sokołowska Karolina zakwalifikowany
Spychala Jacek zakwalifikowany
Starzycka Kaja zakwalifikowany
Starzyk Piotr zakwalifikowany
Stasiura Kajetan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Strańczyk Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Strączek Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Strzelczyk Julia zakwalifikowany
Styrcz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Surowiec Martyna zakwalifikowany
Swatkowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sworzeniowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Szczepańczyk Nikola zakwalifikowany
Szczogiel Jakub zakwalifikowany
Szczygielska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczygieł Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szewczyk Kacper zakwalifikowany
Szewczyk Radosław zakwalifikowany
Szlęzak Maciej zakwalifikowany
Szmida Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Sznapka Paulina zakwalifikowany
Szołtysek Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szumski Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szurko Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szwajnoch Kamila zakwalifikowany
Szwajnos Alicja zakwalifikowany
Szyguła Julia zakwalifikowany
Szymczak Paweł zakwalifikowany
Szymocha Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ścibisz Natasza zakwalifikowany
Światowska Julia zakwalifikowany
Świętek Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Tkocz Cyryl zakwalifikowany
TOBOŁA OLIWIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomaszewski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomaszowski Michał zakwalifikowany
Tomys Kamila zakwalifikowany
Tucholska Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tura Paulina zakwalifikowany
Twardoch Arkadiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TWARDOWSKA ANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Twardowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tworuszka Bogusława niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wajer Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Walldorf Martin zakwalifikowany
Warmuz Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Warzecha Paulina zakwalifikowany
Waszak Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wąsacz Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Weindich Maksym niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wernicke Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wesołowska Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wicik Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Widawski Bruno niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Widera Maria zakwalifikowany
Wieczorek Tatiana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wierzbicka Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Więcek Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wiktorzak Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wiśniowski Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witalis Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wodyński Tomasz zakwalifikowany
Wojciechowski Artur zakwalifikowany
Wojtas Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wolny Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wolny Magdalena zakwalifikowany
Wolny Paweł zakwalifikowany
Wower Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wowro Bartłomiej zakwalifikowany
Wójcik Edyta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójtowicz Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójtowicz Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrodarczyk Ignacy niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wróbel Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Wróbel Konrad zakwalifikowany
Wysocki Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wyszomirska Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zagórna Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zamykal Kajetan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zaucha Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zielińska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zięba Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żukowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żyglicka Pola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Oddział Najniższa liczba punktów
(1A) [O] (ang-hisz) 148.8
(1B) [O] (ang-niem) 153.4
(1C) [O] (ang-fra) 137.6
(1D) [O] (ang-hisz) 143.2
(1E) [O] (ang-niem,fra) 124.8