Lista uczniów niezakwalifikowanych LICEUM IV





vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe


Lista kandydatów niezakwalifikowanych
w postępowaniu rekrutacyjnym

Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
LICEUM CZTEROLETNIE

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 145.75

Nazwisko Imię Decyzja
Adamczyk Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Adler Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Aleksy Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Babel Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Basiak Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bąk Amelia niezakwalifikowany
Biadasiewicz Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Białas Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Biernat Natalia niezakwalifikowany
Bigewski Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bijok Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Biskup Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Bochnak Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BONUSIAK PIOTR niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BOROWIECKA KINGA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Boślak Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bronder Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)
Bubała Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Budzik Matylda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Burek Dorota niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cebula Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Cerak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cerak Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Chełminiak Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chmielorz Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cieślar Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Ciwis Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cyl Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czadel Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czerwińska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Czerwiński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czupała Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Czyż Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dąbrowska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dendra Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Deneka Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Długaj Victoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dobosz Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Drewniok Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
DROZD PAULINA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziewulska Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Fabryczny Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Fedyk Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Feliks Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fiszer Dorota niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Flodrowska Klementyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Florian Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gancarczyk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gaweł Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Gawrych Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gąska Radosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gelmuda Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gliwicka Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Glombek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gładkowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gładysz Bruno niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gołuszka Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gordon Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Górecka Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grabalska Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gremlowski Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gruber Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Grymel Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Guc Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Guzy Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Haberko Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Hadasik Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hartowicz Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hołdan Kajetan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hornik Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Imieło Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
JANDA BARTŁOMIEJ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jania Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janicka Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Janiec Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jarzyna Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jasiński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Juranek Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Juraszczyk Ryszard niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jurochnik Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kaczor Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Kalamarz Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kałużna Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kania Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kania Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kardacz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karpowicz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Katryniok Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaźmierska Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kendzia Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kieszkowska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kijewicz Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klemczak Krystyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klimczak Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Knapik Victor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knobloch Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kobiela Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodziej Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Korczak Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kosińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kostecka Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kostecki Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kotula Kornel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kowoll Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozieł Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kozłowski Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krause Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Krawczyk Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Król Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krupa Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kruszyński Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzoska Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Krzyszczyk Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubicki Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuc Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kukulski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kupka Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kurowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kusz Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuś Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuśpik Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuzia Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Kuziemska Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwapuliński Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwaśniewicz Zygmunt niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwiecień Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kycler Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Labocha Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lanuszny Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lara Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Laskiewicz Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lauer Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Lemantowicz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lenart Alex niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LENCZYK ZUZANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lewandowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Litwińska Adrianna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Litwiński Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łukasiak Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łukasik Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Łysik Joachim niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Madeja Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Magdzińska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Majcher Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Malarz Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maleszka Marek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MALOK KACPER niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Markiton Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Masny Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Materny Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matracki Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Matura Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matuszowicz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matyja Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazur Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MAZUR PATRYK niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mączka Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Melcher Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mendala Dominika niezakwalifikowany
Michalik Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mikina Szymon Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Miłek Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Miozga Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Modlińska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Molenda Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Moskal Igor niezakwalifikowany
Mugensznabel Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Musiał Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musiał Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musioł Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niewiadomska Danuta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nocuń Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nosachenko Anastasiia niezakwalifikowany
Nowak Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Nowak Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 13 preferencji)
Nowobilski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Nowok Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ogłoziński Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)
Olczyk Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Olszówka Eryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Osmulski Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Owcarz Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pałys Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Panek Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pardela Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pardela Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paszek Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Patryas Olaf niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PAWLAK MARTYNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piętowska Wiktoria Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Pilipczuk Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Piniecka Marzena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Pinkawa Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Piotrowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piwoń Jeremi niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pocenty Kuba niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Podgórski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pokuciński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Polewka Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przedpełska Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Ptak Dawid niezakwalifikowany
Pudełko Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rasała Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rasek Estera niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rosół Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rostkowski Jakub niezakwalifikowany
Rudy Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rurkowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ruszkiewicz Ewa niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rybarczyk Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
SIEDLECKA Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Sikorski Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siruga Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sitek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siuda Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skiba Roman niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skop Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skorus Adam niezakwalifikowany
Skowron Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skrzypek Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Skupiński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skwark Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Sladkowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Słodczyk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Smurzyński Remigiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
SOBALA Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Sobol Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sojka Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Sok Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Sordyl Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sowiński Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stachaczyk Julian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Stasiczek Maryla niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Staszewski Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sulej Bernadeta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Surma Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Svid Juliia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sychowicz Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sygidus Konstancja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Szczogiel Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczygieł Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szkaradek Roman niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szmidt Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Szukalska Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SZUMSKA ALEKSANDRA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szydełko Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymańska Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Szymczak Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymonek Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ślęzak Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Śmiałek Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śmieszkoł Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Śmigielska Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Targowski Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomczak Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Torentz Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Urbańczyk Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wachowicz Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wacławek Kinga niezakwalifikowany
Wala Julia niezakwalifikowany
Walaszczyk Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Waldowski Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wengrzik Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wesoły Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Widera Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
wieczorek zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Więch Emmanuel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witkowski Tadeusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wodyńska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojciechowska Inga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wojciechowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojdakowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wojdyła Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojtas Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wolny Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Woźniak Tymoteusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Wójcik Michalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrzesień Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wyrwa Szymon niezakwalifikowany
Zakrzewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawadzki Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawisza Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Zięba Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zięba Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Ziętek Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zimny Kajetan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Zimończyk Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żełabowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żmuda Grzegorz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żurek Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)