Lista uczniów niezakwalifikowanych LICEUM III





vEdukacja Nabór Szkoły Ponadgimnazjalne


Lista kandydatów niezakwalifikowanych
w postępowaniu rekrutacyjnym

Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
LICEUM TRZYLETNIE

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 124.8

Nazwisko Imię Decyzja
Adamczyk Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Adler Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Augustyniak Hania niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Badura Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Balcer Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bannikova Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Baryła Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bednarska Julia niezakwalifikowany
Bereska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bernaś Przemysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bielski Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bigewska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bilik Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błędowska Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bobrzyk Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bochner Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bołdys Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borecka Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Brodzik Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bryła Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Budziński Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bury Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bykowska Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chmiel Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chrobok Kornel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Cichoń Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cież Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Ciosek Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Cwajna Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Cygan Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Czakańska Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czech Łucja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Czech Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czornik Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Derda Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Długaj Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dossmann Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Drabina Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DRUGACZ MARTA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Duda Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dutczak Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dworaczek Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dyba Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dynowiec Natalia niezakwalifikowany
Felisiak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fojkis Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gadomska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gajda Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gębicz Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gielza Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Gołaszewski Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gołdy Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gołuch Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Goniwiecha Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Górecki Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grela Helena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gut Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Hartmann Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Heflik Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Herman Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Herman Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hertling Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hoszcz Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Hyba Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Irlik Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Jakimowicz Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jakubowska Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janecka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janoszczyk Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janus Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Jarząbek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jeżyna Aniela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Joszko Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jura Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jurczak Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalaga Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalemba Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kania Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karmasz Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Karwas Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kądzielawa Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kiełczewski Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kleser Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klocek Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kluczny Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knejska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kociołek Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Korbaś Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kordacki Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kordeusz Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kotas Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kotnis Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kotulska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowol Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Koziorowska Kornelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozyra Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kramarz Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kramza Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
KRAUSE MARTYNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kruk Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzystolik Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzywicka Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzywicka Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kściuczyk Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kściuk Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kuliński Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kunicka Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kuźnicki Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwiatek Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lampa Artur niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Lejtan Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Liszka Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Löffler Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Machnik Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Machulik Marika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Maciejewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maj Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)
Majewicz Roksana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Malec Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Malujda Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Marcinkiewicz Krzysztof niezakwalifikowany
Maruszczyk Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mastalerz Piotr Zbigniew niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matusiewicz Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Matuszewski Alex niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Mętel Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Miera Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mierzchała Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Mrozek Adrianna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mucha Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Namysło Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niechciał Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niedziółka Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nietubyć Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nikiel Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nocuń Jarosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Nowak Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Nowak Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Nowińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowodworska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowok Nicole niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Olejnik Inez niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Orawska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pacoń Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Paczena Jakub niezakwalifikowany
Palka Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Park Yelim niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Parylak Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pawliczek Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pierchała Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Piękoś Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pilecka Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pinkawa Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Piotrowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ploch Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pluta Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pluta Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płaszczyk Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płaszczyk Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płonka Krzysztof niezakwalifikowany
Proba Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Prochalski Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Przyborska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pschionko Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pszczoła Helena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pyka Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pyrek Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pytel Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pytka Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rakoczy Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Razik Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rudny Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Rzeszutek Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siwoń Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Skiba Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skolik Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skora Eryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Skrzypczak Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skuczeń Sonia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Słota Nicole niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobczyk Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stasiura Kajetan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Strańczyk Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Strączek Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Styrcz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Swatkowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sworzeniowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Szczygielska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczygieł Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szmida Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Szołtysek Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szumski Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szurko Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymocha Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Świętek Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
TOBOŁA OLIWIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomaszewski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tucholska Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Twardoch Arkadiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TWARDOWSKA ANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Twardowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tworuszka Bogusława niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wajer Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Warmuz Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Waszak Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wąsacz Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Weindich Maksym niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wernicke Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wesołowska Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wicik Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Widawski Bruno niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wieczorek Tatiana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wierzbicka Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Więcek Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wiktorzak Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wiśniowski Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witalis Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojtas Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wolny Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wower Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Edyta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójtowicz Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójtowicz Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrodarczyk Ignacy niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wróbel Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Wysocki Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wyszomirska Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zagórna Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zamykal Kajetan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zaucha Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zielińska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zięba Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żukowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żyglicka Pola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)