Zdalnie z Cervantesem

W ramach współpracy Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z Uniwersyteckim I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie, w imieniu dr hab. Małgorzata Myśliwiec, prof. UŚ serdecznie zapraszam wcześniej zgłoszonych uczniów na spotkanie zaplanowane w najbliższy poniedziałek 11 maja 2020, o godz. 10.20. Odbędzie się ono poprzez portal zoom.us
Naszym gościem specjalnym będzie Dyrektor Instytutu Cerventesa w Krakowie, Pan Fernando Martínez-Vara de Rey de Irezábal, który opowie o pracy placówki, a także poleci ciekawe lektury w języku hiszpańskim. Dzisiaj w dzień  Bibliotekarza, a wcześniej  w Miedzynarodowym Dniu Książki i Praw Autorskich ( święto, wywodzące się z Katalonii  i przypadające na 23 kwietnia) warto zachęcać wszystkich do czytania i spotkań z ciekawymi ludźmi, których najlepszym atrybutem w każdy czas jest dobra książka.