Rekolekcje szkolne 2020 “Kim jestem przed Tobą Panie?”

Moi kochani.
Od 1 do 3 kwietnia 2020 chciałbym zaprosić na nasze szkolne rekolekcje.
Oczywiście będą one wyjątkowe.
Temat przewodni to “Kim jestem przed Tobą Panie?”, a nagrał je dla nas ks. Adam Skutela, opiekun domu rekolekcyjnego w Wiśle Jaworniku.
Od środy do piątku rano będę wysyłał Wam zajawki, szczegóły i zadania rekolekcyjne (nie bójcie się, nie będą trudne ).
Więcej informacji przez Librusa i na moim Fb pod hasłem “Rekolekcje w czasie zarazy”.

Trzymajcie się mocno Pana Jezusa.
Z modlitwą
ks. Szymon

Jak radzić sobie z lękiem.

W porozumieniu z psychologiem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Chorzowie p. Anitą Jurczyk – Gniełką będę przesyłać librusem ważne informacje związane z sytuacją, w której się znajdujemy, które mogą być przydatne.

Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość konsultacji z psychologiem po wcześniejszym zgłoszeniu mi librusem lub telefonicznie.

Przypominam, że jetem również do dyspozycji Nauczycieli, Rodziców i Uczniów.

Webinar z dr Pragłowską dot. lęku