Jakub BURDA, Jakub MOŚ i Bartłomiej RUPEĆ w finale 46 OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

Decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej z dnia 7.03.2020 troje naszych uczniów: Jakub Burda – 2e, Jakub Moś – 3c oraz Bartłomiej Rupeć – 3b zostało zakwalifikowanych do Zawodów Finałowych 46 Olimpiady Geograficznej, które rozegrane zostaną w dniach 16-19.04.2020 w Liceum Marynarki Wojennej w Gdyni. W tegorocznej Olimpiadzie mamy największą reprezentację z naszego województwa. Gratulujemy i życzymy powodzenia w Gdyni. Dziękujemy również naszym uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas II etapu Olimpiady Geograficznej w lutym 2020.

Wyniki egzaminów Cambridge – sesja lutowa

W systemie  Cambridgeenglishonline dostępne są już wyniki ostatniej sesji egzaminacyjnej dla klas trzecich. 20 uczniów przystępujących do niej uzyskała międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich znajomość języka angielskiego: 5 – poziom C2, 12- poziom C1, 3 – poziom B2.
Thank you for  your TENACITY!