“Audiencja” w Multikinie – spektakl National Theatre Live

22.10.19 uczniowie z klas 1e, 1eIV, 3a oraz 3c obejrzeli w Multikinie retransmisję spektaklu “Audiencja” z National Theatre Live z Helen Mirren w roli głównej. Sztuka opowiada o życiu królowej Elżbiety II, a kanwą przedstawienia są cotygodniowe audiencje z premierami. To nie ostatnie spotkanie z brytyjskim teatrem w tym roku – w listopadzie wybieramy się na “Hamleta”.

WOŚP

Bardzo proszę o dostarczenie list z klas uczniów, którzy chcą być wolontariuszami WOŚP do uczennicy klasy II D – Aleksandry Nalepki. Liczba osób jest ograniczona – otrzymamy 150 kwestionariuszy, w związku z tym zasada ” kto pierwszy”.

Spotkanie dla wolontariuszy odbędzie się jutro o godzinie 1105 w auli, gdzie będą wypisywane kwestionariusze oraz wykonywane zdjęcia.

Zapraszam serdecznie.