Fizyka a medycyna

W imieniu Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zapraszam na wykład pt. „Fizycy w badaniach nowotworów – nowe idee, metody, perspektywy”. Gościem będzie prof. dr hab. Elżbieta Zipper, Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie odbędzie się 11. grudnia 2018 r. o godz. 1730 w budynku Wydziału w Katowicach przy ul. Krasińskiego 8. Szczegółowe informacje nt. wykładu znajdują się w załączniku

Iskierka – pilne!

Bardzo proszę wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w kweście dla Iskierki w dniach 1-2.12.2018r. o pilne dostarczenie legitymacji szkolnych!

Jutro jest ostatni dzień wykonania identyfikatorów.

Próbny egzamin gimnazjalny

W dniach 4 – 6 grudnia w godzinach 9.00 – 12.30 / 13.15 odbędzie się próbny egzamin gimnazjalny dla klas 3gda, 3gdb i 3gdc:

• 4 grudnia, wtorek – część humanistyczna
  • 5 grudnia, środa – część przyrodniczo-matematyczna
  • 6 grudnia, czwartek – język obcy, poziom podstawowy i rozszerzony

Każdego dnia zbiórka uczniów przystępujący do próbnego egzaminu gimnazjalnego o godz. 8.15 przed wyznaczonymi salami. 4 i 5 grudnia egzamin będzie miał miejsce w Auli Krzemienieckiej, sali 405 i sali 302.

6 grudnia ( język obcy) egzamin będzie miał miejsce następujących salach: 405, 308, 309, 311, 310 i 313.

Przypominam o odpowiednim stroju podkreślającym powagę egzaminu oraz o zabraniu legitymacji szkolnej i przyborów do pisania – pióro lub długopis z czarnym atramentem/tuszem. Dodatkowo na egzaminie z  matematyki każdy zdający powinien mieć linijkę.

Trzymam kciuki za wszystkich gimnazjalistów i życzę Wam osiągnięcia jak najlepszych wyników na próbnym egzaminie gimnazjalnym.