Z Matematyką w XXI wieku-wstępne wyniki

Dnia 22.11.2018r. odbyła się dwudziesta druga edycja konkursu Z Matematyką w XXI wieku.
W konkursie wzięli udział uczniowie chorzowskich szkół gimnazjalnych oraz szkół podstawowych, wśród nich przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 13, Szkoły Podstawowej nr 18 oraz Gimnazjum Dwujęzycznego w AZSO.

Gratulujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom zaangażowania w popularyzację matematyki. Zapraszamy na podsumowanie wyników konkursu, które odbędzie się 6.12.2018r o godzinie 15:00 w AZSO (SŁOWAK). Połączone one będzie z wręczeniem nagród laureatom trzech pierwszych miejsc oraz wyróżnionym uczestnikom. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną uhonorowani dyplomami uczestnictwa w konkursie. Uroczystość uświetni wykład dr Anny Szczerby-Zubek, pracownika Uniwersytetu Śląskiego.

Poniżej przedstawiamy zakodowane wyniki, zawierające liczbę punktów uzyskaną przez poszczególnych uczestników miejskiego konkursu Z Matematyką w XXI wieku:

Więcej “Z Matematyką w XXI wieku-wstępne wyniki”

WYNIKI CHOM

Dnia 15.11.2018r. odbyła się XIX edycja Chorzowskiej Olimpiady Matematycznej. W konkursie organizowanym przez zespół matematyków Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego, wzięli udział uczniowie chorzowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulujemy wszystkim chęci poszerzania wiedzy matematycznej i zapraszamy na podsumowanie wyników konkursu, które odbędzie się 6.12.2018r o godzinie 15:00 w AZSO w Chorzowie (SŁOWAK). Połączone one będzie z wręczeniem nagród laureatom trzech pierwszych miejsc oraz wyróżnionym uczestnikom. Wszyscy uczestnicy uhonorowani zostaną dyplomem uczestnictwa. Uroczystość uświetni wykład dr Anny Szczerby-Zubek, pracownika Uniwersytetu Śląskiego.

Poniżej przedstawiamy zakodowane wyniki, zawierające liczbę punktów uzyskaną przez poszczególnych uczestników:

Więcej “WYNIKI CHOM”