Rozpoczynamy 45. OLIMPIADĘ GEOGRAFICZNĄ 2018/19

Zapraszam na spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowań do udziału w 45. OLIMPIADZIE GEOGRAFICZNEJ w roku szkolnym 2018/19.

Spotkanie odbędzie się na zapleczu sali geograficznej w najbliższy czwartek 26.04 o godzinie 10.15

Tematy prac pisemnych na stronie: www.olimpiadageograficzna.edu.pl

Tomek Fabjański

Sukcesy w VIII Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych Uczniów w VIII Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich – język hiszpański.

Laureatem II miejsca została Karolina Kisiel (1A LO), III miejsce na podium zajął Bartosz Benna (1A LO).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Czytanie jest treningiem dla mózgu i może przedłużyć życie:-)

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, który co roku świętujemy 23 kwietnia MCI Biblioteka Szkolna zaprasza do odwiedzin w nowej odsłonie po remoncie. Naszym Czytelnikom zaproponujemy nowości, a tym, którzy nieco o nas zapomnieli, w tym szczególnym dniu, anulujemy kary za przetrzymane książki. Nie trzeba przytaczać żadnych wyników badań,by dowieść, że czytanie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Nie wierzycie? Sprawdźcie to sami… .

Zapraszamy!