Konkurs Stowarzyszenia Przyjaciół Słowaka – tylko dla uczniów AZSO

Stowarzyszenie Przyjaciół Słowaka – organizacja pożytku publicznego, działająca na rzecz chorzowskiej oświaty – ogłasza konkurs na nowy logotyp Stowarzyszenia. Niezwykle ciekawa nagroda czeka na zwycięzcę konkursu, którego regulamin znajdziecie klikając TUTAJ. Termin składania prac upływa 11 maja 2018 r.

Korzystając z okazji, w imieniu uczniów Słowaka, serdecznie dziękuję za wszystkie darowizny przekazywane na rzecz Stowarzyszenia. Dzięki nim jesteśmy w stanie wspierać potrzeby edukacyjne naszej młodzieży.

Jak co roku prosimy Szanownych Podatników o przekazywanie tzw. 1% na konto SPS, tak jak czyni to większość Profesorów Słowaka, grono Absolwentów i część Rodziców. Jeszcze raz dziękuję w imieniu naszych Dzieci.

Kwitnące “Pola Nadziei” w sercach uczniów Słowaka

Z wielką przyjemnością informuję, jednocześnie gratulując, iż uczeń naszego Liceum, Jakub Fajfer uzyskał wyróżnienie w konkursie fotograficznym “Żonkil – kwiat Nadziei”, organizowanym przez Stowarzyszenie Opieki Hospicyinej i Palatywnej “Hospicjum” w Chorzowie. Uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce 1 maja 2018 r. w chorzowskim Skansenie w Parku Śląskim około godziny 15tej.