Nasi sportowcy wyróżnieni przez Prezydenta Chorzowa.

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie władz miasta Chorzowa z młodzieżą chorzowskich szkół, która w mijającym roku osiągnęła najwyższe wyniki sportowe w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.
W tej grupie znaleźli się także nasi uczniowie, którzy wraz ze swoimi trenerami odebrali od Prezydenta Chorzowa listy gratulacyjne i upominki.
Wyróżnieni uczniowie to :
Emilia Krosta ( III gdb) –pływanie
Mikołaj Tyla (Ia)- szermierka
Filip Grela (IIgdc) –judo
Aleksandra Pernach (IId)-szermierka
Martyna Stach (IIIgdc)- łucznictwo
Małgorzata Kowalska (Ib)-jeździectwo
Martyna Żurek ( IIc)- judo
Serdecznie gratulujemy i jesteśmy z Was dumni, że osiągacie najwyższe wyniki w sporcie oraz świetne wyniki w nauce .

Teatr Wild West

Wczoraj w naszej szkole gościł teatr anglojęzyczny Wild West. Uczniowie mieli okazję obejrzeć spektakl ‘Night in’ i posłuchać amerykańskiej wersji języka angielskiego:).
Na pewno było to ciekawe urozmaicenie tradycyjnej lekcji i być może w przyszłości sympatyczna dwójka aktorów odwiedzi nas ponownie z kolejnym przedstawieniem.