XII Konkurs Wiedzy o USA i II Konkurs Poezji i Prozy Amerykańskiej

W organizowanym po raz dwunasty z okazji Święta Dziękczynienia Konkursie Wiedzy o USA
I miejsce zajęli przedstawiciele klasy Ic: Tomasz Szafarczyk i Tomasz Ferenz, II miejsce: klasa IIIc:
Agata Kmieć i Antek Dorobisz, III miejsce klasa IIIgdc: Michał Sołtys i Mateusz Pączek. Nagrodę główną – indyka dla klasy Ic – przygotowali, piąty rok z kolei, właściciele restauracji ‘Malinowa’, którym bardzo serdecznie za wsparcie dziękujemy. W II Konkursie Poezji i Prozy Amerykańskiej
I miejsce uzyskali : Kacper Łukowicz (1a) i Kacper Fox (2b), II miejsce : Marta Fabjańska (3b) oraz Karolina Kisiel (1a), III miejsce: Zofia Sitek (3gdc) i Agnieszka Kaczmarek (2b). Gratulujemy zwycięzcom, ale także pozostałym uczniom uczniom recytującym klasykę amerykańską na zaskakująco wysokim poziomie! Dziękujemy Pani Profesor Bochenek za pracę w Komisji Konkursowej , nauczycielom języka angielskiego za pomoc w przygotowaniu uczniów i zorganizowaniu obchodów Thanksgiving, a także zespołowi FAMA oraz Julii Kurzydlak (1c), Martynie Tomas i Weronice Wołowczyk (3gda), Marcie Fabjańskiej za piękną oprawę muzyczną.