SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W FINALE 44. OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

MARCIN WICIK z klasy IIIB został LAUREATEM 44 Olimpiady Geograficznej rozegranej w dniach 19-22.04.2018 w Zamościu. Trzeci już start Marcina zakończony został olbrzymim sukcesem. Dwa razy Marcin został FINALISTĄ, tym razem LAUREATEM zajmując szóste miejsce w kraju. Marcin w maju weźmie udział w obozie przygotowawczym do Międzynarodowej Olimpiady Geograficznej, która odbędzie się w Quebec City w Kanadzie w lipcu i sierpniu 2018.

Finalistą Olimpiady Geograficznej został BARTŁOMIEJ RUPEĆ z klasy I B. To olbrzymi sukces Bartka. Gratulacje dla Marcina i Bartka!!!

W historii rozgrywania olimpiad geograficznych nasza szkoła sklasyfikowana została na pierwszym miejscu w naszym województwie i w dziesiątce najlepszych szkół w kraju – 49 laureatów i finalistów krajowych.

W przyszłym tygodniu ruszamy z przygotowaniami do startu w 45. Olimpiadzie Geograficznej. Finał krajowy w Kołobrzegu. Finał międzynarodowy w Hongkongu!