Podziękowanie za kwestę dla Iskierki.

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy kwestą dla Daniela – nastolatka chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Daniel przeszedł ciężką chemioterpię, której następstwem było zakażenie portu, odma, zapalenie żył i mięśni oraz ropień uda. Neuropenia polekowa, grzybica i zapalenie spowodowały, że Daniel musiał zostać poddany odrobaczeniu płuc z płynów. Zakażenie pałeczką ropy błękitnej i sepsa doprowadziły do tego, że chłopak walczył o każdy oddech i życie na oddziale intensywnej terapii. Choroba nowotworowa wiąże się nie tylko z ogromnym obciążeniem psychicznym dla rodziny, ale również finansowym. Mama Daniela utrzymuje samotnie 3 – osobową rodzinę co nie jest łatwe szczególnie w tak trudnej sytuacji.

Gorąco dziękuję wszystkim dziś zaangażowanym w kwestę wolontariuszom, pomimo ogromnego zmęczenia bardzo szlachetnie rozpoczęliśmy ten rok szkolny. Każdy z Was oczywiście pozna swój indywidualny wynik zbiórki. Dziękuję i zapraszam do kolejnych akcji :).