Podziękowania za jubileuszowy 40. Rajd Słowaka.

40. Rajd Słowaka jeszcze długo będzie niósł się echem w Beskidach, w naszej pamięci trwa nadal i będzie trwał jak najdłużej. Jubileuszowe spotkanie „słowakowej rodziny” w Istebnej zgromadziło setki osób, rajdowych weteranów, absolwentów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów.

Jako członkowie Koła Geografów „Peneplena” chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tego podwójnie wyjątkowego przedsięwzięcia, które miało miejsce w roku 100-rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Jest nam niezmiernie miło za to, że Rajd cieszy się tak wielką popularnością i z roku na rok przybywa nam uczestników. Rok 2018 był szczególny pod tym względem i za to Wam dziękujemy.

W przygotowania włożyliśmy całe nasze serca, jednak to Wy tworzycie Rajd i to dzięki Waszemu zapałowi do kontynuowania wielopokoleniowej tradycji spotykamy się przy symbolicznym, rajdowym ognisku od 40 lat. Mamy nadzieję, że nasze coroczne wędrówki po górach zawsze będą przyciągały Was swoją niepowtarzalnością.

Niech miłe wspomnienia zostaną z nami na zawsze i do zobaczenia za rok!