Addvantage
Wysyłanie żądania

Październik 2017

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1
XX Obóz Językowy Słowaka w Hiszpanii
http://hiszpanski.slowacki.edu.pl
więcej informacji
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Rekrutacja do klas I liceum

Lista przyjętych do Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego
w Chorzowie.

Klasa 1A:
Banaś, Marta
Benna, Bartosz
Ciołek, Jakub
Dąbrowska, Wiktoria
Filipiak, Maria
Forma, Wiktoria
Fragsztajn, Edyta
Gambala, Karolina
Gaś, Paulina
Gredka, Dominika
Janoszka, Julia
Kantor, Zuzanna
Kisiel, Karolina
Krause, Konrad
Łukowicz, Kacper
Molik, Alicja
Nikiel, Oliwia
Odziomek, Natalia
Paleczny, Jakub
Pyrcik, Tomasz
Rupeć, Bartłomiej
Słota, Jakub
Sołtyk, Adam
Stachaczyk, Julianna
Strzałkowski, Michał
Sznajder, Emilia
Tarnowska, Aleksandra
Tyla, Mikołaj
Warecki, Jakub
Wiechno, Dorota
Wilk, Dawid
Wołowczyk, Dominik
Zimek, Martyna
=====================================================
Klasa 1B:
Bielówka, Karolina
Dębczak, Karolina
Drzensla, Łukasz
Duda, Gaweł
Fajfer, Jakub
Ferdin, Maja
Gajewska, Marta
Ganszczyk, Barbara
Gądzik, Karolina
Głodek, Weronika
Gryl, Marcin
Idczak, Beniamin
Jasicka, Kinga
Jerchel, Wojciech
Josiński Marcin
Kanclerz, Julia
Knop, Wiktoria
Kokot, Jakub
Kozioł, Maria
Kukla, Przemysław
Lewandowski, Maciej
Lis, Karolina
Lizoń, Klaudia
Łysoń, Hanna
Mandzik, Martyna
Mazurkiewicz, Bianka
Ostrowska, Julianna
Papoń, Magdalena
Prajsner, Magdalena
Rydzewski, Jakub
Smykowska, Alicja
Szczędzina, Maciej
Traskowski, Marcin
Zurek, Gloria
=====================================================
Klasa 1C:
Draschczik, Cyprian
Droździok, Alicja
Dudziak, Laura
Dybkowska, Maja
Ferenz, Tomasz
Franki, Dominika
Gambuś, Katarzyna
Ibek, Agnieszka
Jendrecka, Natalia
Jędras, Weronika
Kaczmarek, Agata
Kaczor, Justyna
Kipa, Bartosz
Klimczak , Olga
Knefel, Marcin
Koryciorz, Karolina
Kulik, Patryk
Kurzydlak, Julia
Migoń, Maksymilian
Moś, Jakub
Noparlik, Wiktoria
Paczula, Jakub
Piskorz, Kamil
Simela, Alicja
Skorupa, Paweł
Szafarczyk, Tomasz
Szewczyk, Magdalena
Śmiałkowska, Julia
Walczak, Anna
Warzecha, Anna
Wolska, Aleksandra
Wójcik, Wiktoria
Wyrwol, Martyna
=====================================================
Klasa 1D:
Bakalorz, Agnieszka
Bazger, Barbara
Bąk, Julia
Bogacka, Weronika
Borowska, Antonina
Brodzińska, Beata
Bubula, Kacper
Gottschalk Karolina
Grzybek, Kamil
Hibszer, Anna
Jarczyk, Patrycja
Kempys, Renata
Klaczek, Marta
Kondziołka, Katarzyna
Król, Błażej
Kuder, Magdalena
Laskowska, Wiktoria
Lisowska, Natalia
Łakomy, Szymon
Mlek, Agnieszka
Mośny, Piotr
Ogrodnik, Daniel
Papesz, Martyna
Pilarek, Marcel
Romanowski, Jakub
Rulska, Sara
Scelina Pio
Siwy, Julia
Stachura, Zuzanna
Świeca, Krzysztof
Wąchała, Julia
Wąs, Lukasz
Więcek, Magdalena

=====================================================
Klasa 1E:
Bigaj, Karolina
Błaszak, Urszula
Dolny, Katarzyna
Fick, Julia
Fricowski, Olaf
Glazer, Aleksandra
Grzybek, Karol
Kolasińska, Karolina
Kowalska, Małgorzata
Kozioł, Wojciech
Kucharska, Emilia
Kuraś, Natalia
Kwak, Kamil
Łuczak, Emilia
Maćkowska, Agata
Mierzwiński, Filip
Mosór, Radosław
Nieradzik, Patrycja
Nocoń, Sara
Noga, Zuzanna
Pastuszka, Karolina
Pawłowska Julia
Pojda, Beata
Prusak, Michał
Pustelnik, Agnieszka
Rurkowska, Jasmina
Santura, Julia
Skoczek, Julia
Sobkiewicz, Karolina
Storożenko, Joanna
Swatowska, Laura
Swoboda, Aneta
Szczygłowski, Rafał
Roman Lazar 14.07.2017 09:44