Addvantage
Wysyłanie żądania

Grudzień 2017

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3
4 5 6
Mikołaj dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie.
więcej informacji
7 8 9 10
11
Szkolne eliminacje do "Konkursu Fizycznego in English"
godz. 14:30 - 15:30, sala 306
więcej informacji
12
Mikołaj na sportowo.
więcej informacji
42. Olimpiada Artystyczna
więcej informacji
13
XVIII Chorzowska Olimpiada Matematyczna
Czs trwania 9:00-12:00
14 15 16
Kwesta dla Wojtusia
więcej informacji
17
Kwesta dla Wojtusia
więcej informacji
18 19 20
Uroczyste zakończenie konkursu Z MATEMATYKĄ W XXI WIEKU i CHOM
O godzinie 15:00
21 22 23
Świąteczna paczka.
więcej informacji
24
25 26 27 28 29 30 31

Osiągnięcia matematyczne w roku 2016/17

Każde osiągnięcie jest powodem do dumy. Przedstawiamy poniżej listę, która napawa dumą każdego nauczyciela i rodzica:
OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW
Michał Szwej (3gd B) - LAUREAT.
Zawody II stopnia:
Przemysław Kukla (3b), Anna Krzywiecka (2c), Wojciech Socha (2b), Marcin Traskowski (3b), Dorota Wiechno (3a).
XLVIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA
Zawody II stopnia:
Jan Równicki (3LOb), Adam Szreter (3LOc), Daniel Kluska (3LOc),
Karol Pieczka (3LOc), Piotr Breguła (3LOb), Marcin Socha (2LOb),
Michał Szwej (3GDb), Marcin Traskowski (3GDb).
X OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA "O Diamentowy Indeks AGH"
Karol Pieczka - LAUREAT,
Adam Szreter - LAUREAT,
Daniel Kluska - Zawody II stopnia.
OLIMPIADA "O Złoty Indeks Politechniki Śląskiej"
Karol Pieczka - LAUREAT,
Adam Szreter - LAUREAT,
Katarzyna Petka - LAUREATKA,
Piotr Breguła - LAUREAT.
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Lingwistyki Matematycznej
Michał Szwej (3b GD)- zawody II stopnia.
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2017
Tytuł LAUREATA: Marcin Socha (klasa 2 b LO).
Wynik bardzo dobry:
Kluska Daniel (3c LO), Równicki Jan (3b LO), Traskowski Marcin (3b GD), Szwej Michał (3b GD), Rymer Iwo (2c GD).
Wyróżnienia
Pieczka Karol (3c LO), Szreter Adam (3c LO), Szydlik Karol (3b LO), Gluziński Tomasz (3b LO), Narimany-Koyour Julian (1b LO), Jurczak Aleksander (1b LO). Placha Olaf (1b LO),
Szafarczyk Tomasz (3c GD), Moś Jakub (3c GD), Wołowczyk Dominik (3a GD),
Wiechno Dorota (3a GD), Kipa Bartosz (3b GD), Kuczera Małgorzata (2a GD),
Socha Wojciech (2b GD), Anna Szymik (2b GD), Anna Krzywiecka (2c GD),
Koziorowska Kornelia(1b GD), Kaczmarski Michał(1b GD), Kostrubala Emilia(1a GD),
Bryła Zofia (1b GD).
XXV WOJEWÓDZKI KONKURS „NUDNA MATEMATYKA”
Finaliści:
Szwej Michał (3 b GD ) - I miejsce;
Marcin Traskowski (3 b GD ) III miejsce;
Anna Szymik (2 b GD), Moś Jakub (3 b GD), Olaf Placha (1 b LO),
Półfinaliści:
Aleksander Jurczak, Kornelia Koziorowska, Kuczera Małgorzata,
Weronika Wołowczyk, Jakub Warecki, Szafarczyk Tomasz.
XVII CHORZOWSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA
Karol Pieczka (3LOc) - I miejsce,
Daniel Kluska (3LOc) - II miejsce,
Adam Szreter (3LOc) - III miejsce.
XIV ŚLĄSKI KONKURS MATEMATYCZNY
Finaliści:
Marcin Socha (2b LO) Laureat II stopnia,
Michał Szwej(3b GD) Laureat III stopnia.
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY DLA GIMNAZJALISTÓW
Tomasz Szafarczyk (3c GD) - LAUREAT
Marcin Traskowski (3b GD) - LAUREAT
Michał Szwej (3b GD) - LAUREAT
Wojciech Socha (2b GD) - finalista
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się także:
Małgorzata Kuczera (2a GD) i Jakub Warecki (3a GD)
XXIV MIĘDZYNARODOWE ZAWODY MATEMATYCZNE MATHEMATICAL DUEL
Drużynowo zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii A , czwarte w kategorii B oraz drugie miejsce w kategorii C.
Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli:
w kategorii C:
Anna Szymik (2b GD) -I miejsce
Wojciech Socha (2b GD) -IImiejsce
w kategorii B:
Julian Narimany-Koyour (1b LO) i Marcin Traskowski (3b GD) - I miejsce
Olaf Placha (1b LO) -V miejsce,
w kategorii A:
Adam Szreter (3c LO) -II miejsce
Karol Pieczka (3c LO) -IV miejsce
Piotr Breguła (3b LO) i Marcin Socha (2b LO) -V miejsce
MIEJSKI IX NOCNY MARATON MATEMATYCZNY
I MIEJSCE drużyna w składzie:
Daniel Kluska (3c LO), Piotr Breguła (3b LO) oraz Filip Frey (3b LO).
MIEJSKI KONKURS „Z MATEMATYKĄ W XXI WIEKU”
Marcin Traskowski (3b GD) - I miejsce,
Michał Szwej (3b GD) - II miejsce,
Tomasz Szafarczyk (3c GD) - III miejsce.
Wyróżnienie: Anna Krzywiecka (2c GD).
SZKOLNY KONKURS ZADANIOWY GIM
Anna Krzywiecka (2c GD) - I miejsce,
Marcin Traskowski(3b GD) - II miejsce.
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.
Zespół Przedm. Matematyków 26.06.2017 19:23