XIX CHORZOWSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

W czwartek 15.11.2018r. odbędzie się XIX edycja Chorzowskiej Olimpiady Matematycznej. Zgłoszeni uczniowie rozpoczną rozwiązywanie zadań konkursowych o godzinie 9:00 w Auli Krzemienieckiej. Zawody trwają 180 minut. Wśród uczestników gościmy uczniów z różnych chorzowskich szkół.

Wszystkim uczestnikom życzymy twórczej i owocnej pracy z arkuszem konkursowym.

Spotkanie okolicznościowe z chorzowskimi seniorami

W ubiegły czwartek nasi uczniowie kolejny już raz wzięli udział w organizacji spotkania dla podopiecznych Domu Dziennego Pobytu dla osób starszych, samotnych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Swym występem, entuzjazmem i młodzieńczym wdziękiem sprawili, że wspólnie spędzony czas nie tylko wprowadził chorzowskich seniorów w nastrój świąt listopadowych, ale też rozjaśnił okres późnojesiennej melancholii. Mamy nadzieję, że do ocieplenia tej specyficznej pory roku przyczynią się również przekazane ośrodkowi dary książkowe, które będą służyły zarówno rozrywce, gimnastyce umysłu jak i propagowaniu czytelnictwa.
Dziękuję ,,Kabaretowi na ¾” i pozostałym osobom zaangażowanym we współpracę z ośrodkiem za to, że pomimo wielu obowiązków potraficie podzielić się odrobiną swego czasu, talentu i serca z potrzebującymi:)