Spotkania rodzicielskie 15.11.2018

Uprzejmie informuję i zapraszam rodziców na spotkania z wychowawcami klas gimnazjalnych i licealnych, które rozpoczną się 15 listopada 2018 r. o godzinie 18.00.

W ramach szerzej rozumianej pomocy psychologiczno – pedagogicznej udzielanej przez szkołę, zapraszam zainteresowanych rodziców / opiekunów do Auli Krzemienieckiej AZSO na spotkanie z Panią mgr Anitą Gniełką z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chorzowie. Temat prelekcji – “Zaburzenia emocjonalne wieku dorastania”; początek o godzinie 17.00.

O godzinie 18.00 w Auli Krzemienieckiej uczniowie klasy III Gimnazjum Dwujęzycznego zaprezentują w języku angielskim dorobek projektu edukacyjnego “Anglia 2018”. Zapraszam rodziców uczniów klasy III GDa, b i c. Po około 20-minutowym występie uczniów, w imieniu wychowawców oddziałów gimnazjalnych, zapraszam na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Przemysław Fabjański

Pingpongistki dalej w grze o udział w ogólnopolskiej Licealiadzie

Uczennice i uczniowie naszego Liceum dzięki zwycięstwom w zawodach rejonowych przystąpili do półfinałów wojewódzkich w tenisie stołowym. Reprezentacja chłopców w składzie: Marcin Traskowski i Jakub Polczyk zajęła 4 miejsce. Natomiast Karolina Lis, Julia Gaweł i Anna Warzecha zajmując drugie miejsce wywalczyły sobie prawo startu w finałach wojewódzkich, które odbędą się 15.11.2018 r. w Łaziskach Górnych.

Serdecznie gratulujemy i dalej trzymamy kciuki