Witamy uczniów i nauczycieli z Hiszpanii – IES Isabel de Villena

Od niedzieli 16 września mamy przyjemność gościć po raz kolejny naszych przyjaciół z Walencji. Jest to dziesięciu uczniów i dwie panie Mari Carmen. Dzisiaj przywitaliśmy ich w Krakowie i spacerowaliśmy po zakątkach grodu Kraka. W poniedziałek pokażemy im naszą szkołę, zrobimy wspólny mini-projekt,  będzie wiele atrakcji przygotowanych przez naszych uczniów. We wtorek pokażemy im Katowice, m.in. Muzeum Śląskie. W środę odwiedzą Beskidy, w czwartek pojadą do obozu w Auschwitz. W piątek zabierzemy ich do Sztolni Czarnego Pstrąga, sobotę natomiast spędzą z goszczącymi ich Rodzinami. Pożegnamy Gości w niedzielę 23 września.

Dziękuję młodzieży, Rodzinom goszczącym oraz wszystkim  pomagającym nauczycielom i uczniom.za zaangażowanie. Mam nadzieję, że dla wszystkich uczestników będzie to niezapomniany tydzień i okazja do wzajemnego lepszego poznania i zrozumienia się.