Uczniowie Słowaka podczas parady z okazji obchodów Święta Naszego Miasta.

W minioną sobotę, 26 maja, uczniowie klas 1a i 1b przeszli barwnym korowodem w ramach obchodów jubileuszu nadania praw miejskich Królewskiej Hucie. Pochód ruszył spod kościoła św. Jadwigi i przeszedł ulicą Wolności do budynku Poczty Głównej. Wydarzenie to rozpoczęło tegoroczne obchody Święta Miasta. Więcej “Uczniowie Słowaka podczas parady z okazji obchodów Święta Naszego Miasta.”

Festiwal Małych Form Teatralnych – I miejsce.

Podczas Festiwalu Małych Form Teatralnych w Chorzowskim Centrum Kultury grupa Outsider zaprezentowała spektakl, pt. “Kontrasty” w reżyserii Sylwii Pradelok-Świerc. Jedną ze scen zagrały uczennice AZSO: Natalia Niemczyk (2C), Natalia Krawczyk (2C), Julia Niemczyk (2GDC) i Natalia Kopytko (2GDC). Przedstawienie zdobyło I miejsce w kategorii “Bez barier”. Serdecznie gratulujemy!