Dwie osoby zakwalifikowane do Zawodów Finałowych XLIV Olimpiady Geograficznej

Marcin Wicik (3b) oraz Bartłomiej Rupeć (1b) decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej zostali zakwalifikowani do Zawodów Finałowych XLIV Olimpiady Geograficznej, który rozegrany zostanie w kwietniu w Zamościu. Marcin i Bartek uzyskali w II etapie jedne z najwyższych wyników w kraju. Laureatami etapu ustnego zostali także : Krzysztof Stefan ( 2c) oraz Jakub Moś (1c), wysoki wynik w II etapie osiągnął Krzysztof Kasprowski (2c). Gratulujemy. Aktualnie w Olimpiadzie Geograficznej nasza szkoła plasuje się na ósmym miejscu w Polsce w ilości finalistów i laureatów ( 49 osób w 44 finałach)!

W tym tygodniu odbędzie się także finał Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. naszą szkołę reprezentują dwie osoby.