Sukces w Olimpiadzie Języka Angielskiego

Karol Dańda, uczeń klasy 2a Uniwersyteckiego LO został zakwalifikowany do udziału w finale 42 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.

Jest jednym z około 60 uczestników z całej Polski, którzy w kwietniu spotkają się w finale organizowanym w Poznaniu.

Serdeczne gratulacje dla Karola i jego nauczycieli.

Słowa(k) drugi numer czasopisma szkolnego

Z radością oddajemy do waszych rąk drugi numer naszego Czasopisma Kulturalno – Literackiego Słowa(k). Mamy nadzieję, że i tym razem znajdziecie w nim historie, które Was poruszą, rozbawią, a może i nawet zainspirują do dalszych poszukiwań. Zachęcamy do pobrania marcowego wydania ze strony slowa-k.slowacki.edu.pl .Dziękujemy wszystkim tym, którzy nadesłali swoje prace, w miarę możliwości staraliśmy się każdej poświęcić należytą uwagę. Gorąco  zachęcamy „niezdecydowanych” do współpracy w ramach naszego projektu. Czekamy na Wasze prace!