TEST POZIOMUJĄCY DLA SPECJALIZACJI CAMBRIDGE

Ze względu na dużą liczbę uczniów deklarujących udział w specjalizacji CAMBRIDGE (129 osób) we wtorek – 20 lutego,w auli szkolnej, odbędzie się test poziomujący dla wszystkich zadeklarowanych osób.Testy będą miały miejsce według następującego harmonogramu:

• Klasy 1a i 1c: 7.35-8.20
  • Klasy 1d i e: 8.30-9.15
  • Klasa 1b – po powrocie z Rysianki, na zajęciach z języka angielskiego

Z testu zwolnieni są tylko uczniowie już posiadający certyfikaty ESOL na poziomach od B2. Prosimy o przyniesienie kopii certyfikatu do auli przed testem.

SESJE EGZAMINACYJNE FCE I CAE W SŁOWAKU

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie AZSO będą mogli przystąpić do egzaminów FCE i CAE w następujących terminach:
FCE: 12 czerwca (egzamin pisemny)
CAE: 13 czerwca (egzamin pisemny)
(Terminy egzaminów ustnych ustalane są po rejestracji przez egzaminatorów z ELC).
Rejestracja na ww. egzaminy odbywać się będzie elektronicznie i dlatego musi się zakończyć przed 27 kwietnia. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny i wpłacić opłatę egzaminacyjną: FCE – 560 PLN, CAE – 590 PLN. Nasi uczniowie korzystają ze zniżki, w ramach programu Addvantage.
Zainteresowani uczniowie proszeni są o zgłoszenie się do prof. Baryły (środy i czwartki o 11.05 – sala 310).