Świąteczna paczka.

Uczniowie klasy II gdb i II gdc wraz z wychowawcami klas p. prof. Moniką Bochenek
i p. prof. Wojciechem Kwaśny przygotowują świąteczną paczkę dla Wiktorii – dziewczyny mocno doświadczonej i okaleczonej przez życie, której największym marzeniem było dostać misia, żeby mieć do kogo się przytulić…

Mikołaj na sportowo.

Miło mi poinformować, że 12.12.2017roku będziemy gościć tradycyjnie w szkole dzieciaki, dla których przygotowaliśmy gry, zabawy oraz spotkanie z Mikołajem, który wręczy prezenty przygotowane dzięki Waszej hojności. Serdecznie dziękuję Paniom prof. Monice Bochenek, Aleksandrze Jantos i Izabeli Ślusarczyk za przygotowanie programu i zaangażowanie w akcję.

Mikołaj dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie.

6 grudnia uczniowie klasy I c wraz z wychowawcą klasy p. prof. Beatą Olech – Harężlak odwiedzą podopiecznych OWR, aby uprzyjemnić im ten ważny dla dzieci dzień. Nasi uczniowie przygotowali gry, zabawy oraz słodkie niespodzianki. Zdjęcia ze wspólnej zabawy ukażą się w galerii.

Kwesta dla Wojtusia.

W dniach 16,17.12.2017roku odbędzie się zbiórka publiczna dla Wojtusia. Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w akcji serdecznie zapraszam w środę o godzinie 12.10 na spotkanie w Auli Krzemienieckiej. Bardzo proszę mieć legitymację szkolną lub zdjęcie na identyfikator.

Podziękowanie dla Rodziców.

Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Rodziców Wojtusia Rodzicom Naszych uczniów za wsparcie finansowe podczas zebrań – subkonto Wojtusia zostało zasilone kwotą 3301,32gr.

Nagrody 29. Peneplena Travel Festival’u

Miło mi poinformować, że laureatami 6. Konkursu Fotograficznego “Mój kraj w moim obiektywie” zostali:
– 1. miejsce – Tomasz Szafarczyk;
– 2. miejsce – Maciej Trzcionka.
Nagrodą za 1. miejsce jest kurs nauki jazdy (kat. B), ufundowany przez SNJ “Kiedos” z Chorzowa, a za 2. miejsce ponad 50%-owe dofinansowanie kursu nauki jazdy (sponsor: SNJ “Lauda” z Chorzowa.
Gratulacje!
Wśród uczestników festiwalu wylosowano nagrody o wartości ponad 10 tys. złotych, w tym weekendowe pobyty nad Bałtykiem i w Beskidach. Sporo nagród przypadło uczniom Słowaka.